AvroLiqada bütün “pley-off”çular bəlli oldu – SİYAHI

Ötən gecə UEFA Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinə yekun vurulub.

Modern.az xəbər verir ki, cavab matçları ilə pley-off mərhələsinə yüksələn bütün komandalar bəlli olub.

Azərbaycanın “Neftçi” komandası Bakıda 2:2 hesablı heç-heçə etdiyi “Bney Yehuda” ilə İsraildə qarşılaşıb və 1:2 uduzaraq mübarizəni dayandırıb.


15 avqust

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsinin cavab oyunları

HİK (Finlandiya) – “Riqa” (Latviya) – 2:2
İlk oyun – 1:1

 “Dinamo” (Tbilisi, Gürcüstan) – “Feyenoord” (Hollandiya) – 1:1
İlk oyun – 0:4

 “Spartak” (Moskva, Rusiya) – “Tyun” (İsveçrə) – 2:1
İlk oyun – 3:2

AİK (İsveç) – “Şerif” (Moldova) – 1:1
İlk oyun – 2:1

 “Apollon” (Kipr) – “Austriya” (Vyana, Avstriya) – 3:1
İlk oyun – 2:1

BATE (Belarus) – “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina) – 0:0
İlk oyun – 2:1

 “Bney Yehuda” (İsrail) – “Neftçi” (Azərbaycan) – 2:1
İlk oyun – 2:2

“Mlada Boleslav” (Çexiya) – “Styaua” (Rumıniya) – 0:1
İlk oyun – 0:0

“Şaxtyor” (Belarus) – “Torino” (İtaliya) – 1:1
İlk oyun – 0:5

“Suduva” (Litva) – “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) – 2:1
İlk oyun -2:1

“Yeni Malatyaspor” (Türkiyə) – “Partizan” (Serbiya) – 1:0
İlk oyun – 1:3

 “Zarya” (Ukrayna) – MOİK (Bolqarıstan) – 1:0
İlk oyun – 1:1

“Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) – “Malmö” (İsveç) – 1:0
İlk oyun – 0:3

 “Hapoel Bier-Şeva” (İsrail) – “Norrçepinq” (İsveç) – 3:1
İlk oyun – 1:1

TNS (Uels) – “Ludoqorets” (Bolqarıstan) – 0:4
İlk oyun – 0:5

 “Trabzonspor” (Türkiyə) – “Sparta” (Çexiya) – 2:1
İlk oyun – 2:2

AEK (Yunanıstan) – “Universitatya” (Krayova, Rumıniya) – 1:1
İlk oyun – 2:0

“Valletta” (Malta) – “Astana” (Qazaxıstan) – 0:4
İlk oyun – 1:5

“Viktoriya” (Çexiya) – “Antverpen” (Belçika) – 2:1
İlk oyun – 0:1

 “Alkmaar” (Hollandiya) – “Mariupol” (Ukrayna) – 4:0
İlk oyun – 0:0

 “Gent” (Belçika) – AEK (Kipr) – 3:0
İlk oyun – 1:1

PSV (Holldnaiya) – “Hoqesun” (Norveç) – 0:0
İlk oyun – 1:0

 “Ayntraxt” (Almaniya) – “Vaduts” (Lixtenşteyn) – 1:0
İlk oyun – 5:0

“Aris” (Yunanıstan) – “Molde” (Norveç) – 3:1
İlk oyun – 0:3

 “Strasburq” (Fransa) – “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) – 1:0
İlk oyun – 1:0

“Vulverhempton” (İngiltərə) – “Pünik” (Ermənistan) – 4:0
İlk oyun – 4:0

 “Braqa” (Portuqaliya) – “Bröndbü” (Danimarka) – 3:1
İlk oyun – 4:2

“Aberdin” (Şotlandiya) – “Riyeka” (Xorvatiya) – 0:2
İlk oyun – 0:2

 “Reyncers” (Şotlandiya) – “Midtyulland” (Danimarka) – 3:1
İlk oyun – 4:2

 “Espanyol” (İspaniya) – “Lütsern” (İsveçrə) – 3:0
İlk oyun – 3:0

“Saburtalo” (Gürcüstan) – “Ararat” (Ermənistan) – 0:2 
İlk oyun – 2:1

“Vitoriya” (Gimaraynş, Portuqaliya) – “Ventspils” (Latviya) – 6:0
İlk oyun – 3:0

“Atromitos” (Yunanıstan) – “Legiya” (Polşa) – 0:2
İlk oyun – 0:0

“Dundalk” (İrlandiya) – “Slovan” (Bratislava, Slovakiya) – 1:3 
İlk oyun – 0:1

“Linfield” (Şimali İrlandiya) –  “Sutyeska” (Monteneqro) – 3:2
İlk oyun – 2:1

“Nomme Kalyu” (Estoniya) – “Düdelanj” (Lüksemburq) – 0:1
İlk oyun – 1:3

  DİGƏR XƏBƏRLƏR